Pierwsze w Polsce warsztaty fotografii mobilnej 'EyeEm Masterclass'!

Myślisz, że prawdziwy fotograf to posiadacz lustrzanki? Chcesz zostać fotografem, ale nie stać Cię na drogi sprzęt? Masz telefon komórkowy? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś słowem 'tak', koniecznie wpadnij do Torunia na warsztaty fotografii mobilnej 'EyeEm Masterclass'.

Plakat reklamujący pierwsze w Polsce warsztaty fotografii mobilnej 'EyeEm Masterclass'.

Plakat reklamujący pierwsze w Polsce warsztaty fotografii mobilnej 'EyeEm Masterclass'. (Własne// Mateusz Jaszak)

UWAGA z dnia 21 maja 2014:
Z przykrością informuję, iż z przyczyn osobistych organizatorów warsztaty nie odbędą się w zaplanowanym terminie. Prawdopodobnie zostaną przeniesione na miesiące powakacyjne. Proszę czekać na informacje.
Przepraszam i pozdrawiam!
Jakub Jacek

Będzie to pierwsze w Polsce wydarzenie tworzone przez społeczność EyeEm. Udowodnimy wam, że nie odróżnicie zdjęć wykonanych lustrzanką od tych wykonanych smartfonem. Nauczymy jak komponować zdjęcia, edytować je na smartfonach oraz konfigurować urządzenia tak, aby wasze fotografie były jak najlepsze.
Zaczynamy w sobotę, 24 maja o godzinie 11:00 w techkawiarni Hanza Cafe (Toruń, ul.Piekary 28).
Spotkanie poprowadzi ambasador EyeEm w Polsce oraz członek grupy entuzjastów fotografii mobilnej 'Mobilni': Mateusz Jaszak oraz redaktor Fotoblogii: Jakub Jacek.

Naładujcie baterie!

Zobacz również: Obróbka portretu na iPadzie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Wydarzenia:

Sony World Photography Awards 2014 - relacja z wystawy i gali w Londynie Sara Naomi Lewkowicz zdobyła nagrodę L’Iris d’Or w Sony World Photography Awards 2014 Sfotografuj wiosnę w mieście i wygraj aparat Fujifilm X-M1 z obiektywem 16-50 mm The Photography Show 1-4 marca 2014 Fotorelacja z gali rozdania nagród konkursu BZ WBK Press Foto 2014 Adam Pańczuk, Mateusz Sarełło i Adam Lach wyróżnieni w konkursie POY Wyniki World Press Photo 2014. Trzech Polaków nagrodzonych! 3 Polaków wyróżnionych za fotografie górskie „Zobacz więcej przez telefon” i wygraj najnowszego iPada mini! Wyjątkowe warsztaty fotografii dokumentalnej i ulicznej FACEtoFACE Zostań blogerem Fotoblogia.pl! "Frymografia" - Fotografia jest formą terapii Oto zwycięzca konkursu „Jeden kadr z mojego miasta“ Pokaz specjalny filmu "Nowojorska ulica w obiektywie" w Krakowie "Frymografia": Barak nie odleciał Pokaż kadr ze swojego miasta i wygraj aparat Fujifilm XQ-1! „Pokaz Jednego Dzieła” w Krakowie Dla Natalii – Wielka Aukcja Fotografii Co kryje "Czarna skrzynka" Tomasza Tomaszewskiego "Nowojorska ulica w obiektywie" i na ekranie kina Iluzjon Wiesław Rakowski. Archiwum Zoologiczne. Wystawa, którą warto zobaczyć! Relacja z BEiKS Roadshow we Wrocławiu Witajcie na nowej Fotoblogia.pl! Rusza otwarty nabór projektów do Grand Prix Fotofestiwal 2014