Evernote Premium za darmo!

O najlepszej aplikacji do notowania mówiono już w internetach setki razy. Teraz, po raz drugi, Evernote we współpracy z Deutsche Telekom daje swoim użytkownikom darmowe konto premium!

Evernote.com

Ten wpis nie jest sponsorowany.
Ale trzeba przyznać. Marketingowcy "chwili które łączą" odwalili dobrą robotę podpisując umowę z Evernote. Czekam na moment, w którym inne sieci zaczną brać z nich przykład. Ta akcja sama się promuje! Dlaczego? Bo Evernote to jedna z najlepszych aplikacji, z której miałem i mam przyjemność korzystać. Z resztą nie tylko ja.

Dlaczego tak kocham Evernote?

Pozwolę sobie pominąć wyliczanie podstawowych, ale bardzo wygodnych w obsłudze — zarówno na desktopie jak i na mobailu — narzędzi formatowania tekstu i podstawowych funkcji. Interfejs jest bardzo intuicyjny i każdy laik bez problemu odnajdzie nawet zaawansowane funkcje skanera (dokumentów i wizytówek) oraz dodawania załączników czy przypomnień. Ponad to, moje notatniki dostępne są na wszystkich platformach nie wyłączając dostępu z poziomu przeglądarki! Te wszystkie dodatkowe funkcje sprawiają, że nie korzystam z Evernote jak ze zwykłego notatnika.

Darmowe konto premium

Dostałem dziś maila.

Dostałem dziś maila.

I niewiele brakowało żebym go usunął, ale wyglądał inaczej. Wróciłem się do niego. Teraz wiem, że było warto.

Evernote w swojej podstawowej funkcjonalności dostępny jest za darmo.
Są jednak pewne udogodnienia i funkcje dostępne tylko dla użytkowników premium. Koszt zakupu konta premium wynosi 21zł miesięcznie lub 170zł za rok. Gwarantuję Ci, że byłby to jeden z lepszych wydatków jakie ostatnio zrobiłeś. Jest jednak możliwość, żeby go uniknąć. Nawet dwie.

Powody, dla których warto przejść na Evernote Premium

Istnieją dwa sposoby, żeby zdobyć konto premium nie płacąc ani grosza.

1. Jeśli jesteś abonentem T-Mobile, wystarczy zwyczajnie zarejestrować konto Evernote i zalogować się na urządzeniu mobilnym.
Jeżeli jednak Twój numer należy do innej sieci, polecam Tobie mój sposób.
Udaj się do najbliższego punktu T-Mobile i poproś o darmowy starter. Niestety nie można zamówić bezpłatnej karty z ich strony internetowej, więc będziesz musiał ruszyć tyłek z domu. Potem (tymczasowo) podmień swoją kartę sim na startówkę T-Mobile. Zaloguj się i poczekaj kilka chwil. Voilà! Teraz możesz Cieszyć się swoim świeżutkim premium przez rok.

2. Jeżeli jednak uważasz powyższy proces za niewarty zachodu, być może będziesz wolał skorzystać z drugiego rozwiązania. Szczególnie przyda się ono tym, którzy angażując się w sen zimowy, przespali całą akcję.
Rejestrując się przez mój link (dzięki czemu dostanę parę punktów, za które będę mógł w przyszłości nabyć premium), po instalacji i zalogowaniu się do Evernote również otrzymasz konto premium,

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Wykorzystaj ją fotograficznie!

Dobra, koniec tej "rekalmy" mojej ulubionej aplikacji.
Chciałem podzielić się z Tobą jedną z możliwości jej użycia, wyłączając trzymanie skanów ważnych dokumentów, nut i faktur.
W związku z dodatkowym, zwiększonym sześciokrotnie miesięcznym transferem danych można się pokusić o stworzenie sobie pewnej bazy zdjęć. Mam na myśli oczywiście zdjęcia mobilne, które ze względu na swoją wagę, nadają się tu idealnie.
Już jakiś czas temu zacząłem wprowadzać do specjalnie przygotowanego notatnika kolejne paczki zdjęć mobilnych. Wielokrotnie zdarza się, że będąc poza domem potrzebuję nagle tego konkretnego zdjęcia lub skanu na którym widnieje konkretna treść. Niektórym wystarczy Dropbox, jednak wyszukiwarka w Evernote jest czymś więcej. Potrafi znaleźć słowa ukryte na zdjęciach i dokumentach. Dzięki temu mogę momentalnie odszukać to jedno, konkretne zdjęcie, zapisać w rolce aparatu i udostępnić.

Fotograficzne wykorzystanie Evernote

Jeżeli jeszcze się nie przekonałeś do instalacji tego must have'a namawiam Cię gorąco — pobierz darmową aplikację i sam przekonaj się, jak Evernote ułatwia życie.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Sygnały Wi-Fi sfotografowane dzięki mobilnej aplikacji i długiej ekspozycji NPPA: Pokażcie zdjęcia zdyskwalifikowane na World Press Photo! Co zrobić, jeśli klient prosi nas o pliki RAW? Kapcie, gazety i obrazki, czyli o powstającej w Poznaniu galerii fotografii Post powitalny workshopx i najciekawsze dokumentalne projekty fotograficzne Elliott Erwitt uhonorowany nagrodą Sony World Photography Awards 2015 za wybitny wkład w fotografię III edycja Projektu Przetwórnia: konsultacje z Tomaszem Wiechem Nowości Wacom: Cintiq Companion 2 i flagowy 27-calowy Cintiq 27QHD Czy BPG będzie nowym JPEG-iem? Tak wygląda X edycja Kalendarza Fujifilm Najdroższa fotografia na świecie sprzedana za 6,5 mln dolarów Oto najlepsze zdjęcia zgłoszone dotychczas w Sony World Photography Awards 2015 Fotoreporter PAP w areszcie. Czy dziennikarz w pracy narusza mir domowy? 80% dofinansowania z UE na zdalne szkolenia informatyczne – ostatnie miejsca w 2014 roku! Adobe Lightroom 5.7 i DNG Converter 8.7: wsparcie dla Nikona D750 i Canona 7D MK II Portret - siła prostoty. Warsztaty z Arcadiusem Mauritzem Tablet Wacom z Biedronki za 119 zł, czyli must have każdego fotografa !ART COME OUT! z Wojciechem Wilczykiem BEiKS Roadshow 2014 – dziewiąta edycja rozpoczęta! Zwycięzcy 4. etapu konkursu fotograficznego „Portrety z drogi” Dzięki Lenstag odnaleziono skradziony sprzęt 10. edycja Kalendarza Fujifilm - autorem może być każdy Zmarł niepełnosprawny Piotr Radoń, któremu w zbiórce pieniędzy pomógł fotograf i internauci Cenne zdjęcia Polaków. 80,5 tysiąca za zdjęcie Witkacego!

Popularne w tym tygodniu:

Znamy zwycięzców Sony World Photography Awards. Polak na III miejscu! Grono Polaków wśród nagrodzonych w konkursie Fine Art Photography Awards Xiaomi planuje wykupić GoPro. Czy Chińczykom się to uda? Poznajcie fotografów, którzy otrzymali nagrodę Pulitzera w 2018 roku Udostępniłeś dziś zdjęcie na Facebooku? Portal dziękuje za ogrom danych Jesteśmy na wydarzeniu Sony World Photography Awards!